O mnie

Witam wszystkich. Mam na imię Monika i pochodzę z pięknego Krakowa, do którego wszystkich serdecznie zapraszam – moje miasto ma naprawdę wyjątkowy klimat!

Na co dzień pracuję w firmie ubezpieczeniowej, a prywatnie jestem szczęśliwą i spełnioną żoną oraz mamą 2-letniego Igora. To moje, a raczej nasze oczko w głowie. Mamy również dwa psy – Kirę i Lejlę – po prostu kocham zwierzęta i wciąż zastanawiam się nad przygarnięciem kolejnego pupila.

Dlaczego postanowiłam zacząć blogować?

Otóż jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg powiększenia biustu i stąd chciałam podzielić się z innymi kobietami moją opinią na ten temat – chciałam również poznać wrażenia innych kobiet, które także się zdecydowały na taką operację. Do tego zagłębiłam się ostatnio w mniej inwazyjne sposoby powiększenia piersi, o których także chcę tutaj napisać – być może nie w każdym przypadku operacja jest konieczna. Informacje na temat operacji plastycznych jak i naturalnych sposobów dbania o swój biust znajdziesz właśnie tutaj na moim blogu. Życzę owocnego i miłego czytania 🙂

Pozdrawiam,

Monika

PS. Oczywiście liczę na wiele komentarzy, porad i dyskusji na temat powiększania piersi.