Powiększanie biustu bez operacji jest możliwe!

Bardzo mało kobiet jest w pełni zadowolonych z wyglądu swojego biustu – jedne zmagają się z kompleksem małych piersi, inne z kolei nie potrafią pogodzić się z faktem, że ich biust nie wygląda już jak kiedyś w czasach młodości… Równocześnie – oprócz zakładania biustonoszy typu push up – zdecydowana większość kobiet nic z tym kompleksem nie robi, sądząc że jedynym ratunkiem jest dla nich kosztowna i bolesna operacja powiększania biustu. Czy jednak na pewno? Czy musimy od razu kłaść się na stół operacyjny? Może jednak warto w pierwszej kolejności postawić na w pełni naturalne, ale równie skuteczne metody? Poniżej przedstawię kilka sposobów na to, jak powiększyć i polepszyć wygląd swoich piersi i to bez użycia skalpela!

  1. Ćwiczenia na klatkę piersiową

W internecie można znaleźć wiele gotowych treningów mających na celu przede wszystkim wzmocnić mięśnie klatki piersiowej i poprawić wygląd piersi. Ważna jest jednak tutaj systematyczność – takie ćwiczenia muszą być wykonywane dokładnie i tak średnio 2/3 razy w tygodniu. Tylko wtedy można osiągnąć zamierzony efekt. Już po miesiącu zauważymy znaczną różnicę. Jakie ćwiczenia są najlepsze? Przede wszystkim tradycyjne pompki i ich różne odmiany oraz ćwiczenia z obciążeniem. Dodatkowo, oprócz klatki piersiowej wzmocnimy i wyrzeźbimy także mięśnie naszych ramion.

  1. Masaże przy użyciu olejków

Kolejny sposób to masaże skóry wokół biustu – tutaj także znajdziemy dokładne instrukcje w internecie. Warto w tym celu wykorzystać specjalne olejki np. kokosowy lub migdałowy. Ja przedstawiam instrukcję do jednego, bardzo prostego masażu.

Codziennie po kąpieli wykonaj powoli i dokładnie masaż piersi – wykorzystaj w tym celu opuszki palców i wykonaj nimi okrężne ruchy – masuj piersi od góry do dołu i z powrotem. Masaż powinien trwać 5 minut.

  1. Kremy zwiększające biust

Kremy mają na celu przede wszystkim ujędrnić biust oraz powiększyć rozmiar piersi. Powinny być oparte o naturalne składniki! Ważna jest tutaj systematyczność – takie kremy powinny być stosowane 2 razy dziennie (rano i wieczorem).

  1. Suplementy diety powiększające biust

Tabletki są bardzo wygodne w stosowaniu i także przynoszą bardzo korzystne efekty – również konieczne jest ich codziennie zażywanie, a także należy zwrócić uwagę na skład, aby był naturalny i bezpieczny dla naszego organizmu. Można tutaj polecić preparat ProBreast Plus, który jest zestawem tabletek i kremu – polecany przez wiele kobiet (wystarczy poczytać opinie na forach).

Najlepiej stosować kilka metod lub wszystkie, aby powiększyć biust – regularne ćwiczenia i masaże w połączeniu z suplementacją i kremami to gwarancja sukcesu i uzyskania wymarzonych piersi . Trochę cierpliwości i zaangażowania i można w naturalny sposób powiększyć biust bez operacji plastycznych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *