Skuteczne sposoby na powiększanie biustu w domu

Jeśli chciałabyś, aby Twój biust był jędrniejszy i pełniejszy to wcale nie musisz od razu zapisywać się do chirurga plastycznego! Oczywiście zawsze warto zaczerpnąć opinii specjalisty, bo każdy przypadek jest inny, ale w zdecydowanej większości sytuacji kobiety są w stanie w pełni naturalny sposób zadbać o swój biust, a nawet nieco go powiększyć J To chyba brzmi znacznie lepiej niż kosztowna i mało przyjemna operacja, której efektu końcowego nigdy nie możemy tak naprawdę przewidzieć?

Oczywiście na samym początku warto tutaj wspomnieć o ćwiczeniach wzmacniających mięśnie klatki piersiowej – warto wykonywać je systematycznie np. pompki czy trening z obciążeniem. W niniejszym artykule chciałabym jednak skupić się na naturalnych składnikach oraz ich wpływie na kondycję kobiecego biustu. Podam Wam listę naturalnych składników oraz opiszę jak wpływają na piersi, dzięki temu będziecie wiedzieć jakich preparatów szukać oraz co powinno znaleźć się w ich składzie. Pamiętajmy, że bez względu na to, czy stosujemy tabletki, krem czy wykonujemy ćwiczenia i masaże, to kluczowa jest tutaj SYSTEMATYCZNOŚĆ ! Tylko w taki sposób możemy osiągnąć zamierzone efekty i to w krótkim czasie.

Jakie składniki powinny znaleźć się w preparatach powiększających biust?

Kozieradka – stymuluje gruczoł sutkowy i prowadzi do zwiększenia tkanki w rejonie piersi. Ten ziołowy ekstrakt zawiera fitoestrogeny, które stymulują wzrost piersi.

Koper włoski – zawiera wysokie stężenie flawanoidów, które prowadzą do zwiększenia poziomu estrogenu w organizmie – składnik ten skutecznie stymuluje wzrost piersi.

Chmiel – zawiera fitoestrogeny (głównie 8-prenylonaringeniny), które skutecznie ujędrniają i zwiększają rozmiar piersi.

L-Tyrozyna – jest to naturalnie występujący aminokwas, który wpływa na zwiększenie rozmiaru tkanek. W naszym organizmie l-tyrozyna odpowiada za produkcję hormonu wzrostu.

Kmin rzymski – to popularna przyprawa, która wykazuje właściwości naturalnej stymulacji wzrostu gruczołu sutkowego.

Izoflawony sojowe – posiadają właściwości zbliżone do estrogenu, który stymuluje wzrost piersi.

Nagietek lekarski – wspomaga wzrost piersi, a także według badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Stanowym w stanie Waszyngton roślina ta przeciwdziała powstawaniu guzów w piersiach.

Olej ze słodkich migdałów – codzienne stosowanie oleju poprawia wzrost komórkowy w okolicy biustu.

Olej słonecznikowy – bogaty w estrogeny, które wspomagają wzrost gruczołu sutkowego.

Olej sojowy – wykazuje właściwości zbliżone do estrogenu i stymuluje wzrost piersi.

Na rynku można znaleźć mnóstwo preparatów zwiększających biust, jednak obecnie zdecydowanym numerem 1 jest ProBreast Plus – to połączenie dwóch produktów – kremu i tabletek. Co ważne, te produkty oparte są na bazie w pełni naturalnych składników, dlatego ich stosowanie jest bezpieczne i skuteczne zarazem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *